drukuj

Kadra

Kadra Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży w roku szkolnym 2019/2020



WYCHOWAWCY KLAS


VI Liceum Ogólnokształcące:
• I A LO - Małgorzata Jarmosz
• I Ap LO - Bartłomiej Pytel
• II A LO - Sylwia Wądołowska
• III A LO - Magdalena Karwowska

Technikum nr 6:
• I TAp - Małgorzata Skrodzka
• I TBp - Piotr Rogalski
• I TTp - Piotr Rogalski
• I TCp - Iwona Listowska
• I TRp - Iwona Listowska
• I TLp - Iwona Bujanowska

• I TA - Justyna Zaczek
• I TB - Barbara Jonak
• I TT - Barbara Jonak
• I TC - Anna Klimaszewska
• I TR - Anna Klimaszewska
• I TL - Agnieszka Urbaniak

• II TA - Aneta Drozd
• II TC - Emilia Zalewska
• II TR - Emilia Zalewska
• II TL - Katarzyna Szymańska
• II TT - Beata Dzięgielewska

• III TA - Izabela Haponik
• III TB - Beata Raczkowska
• III TC - Grażyna Mirkowska
• III TL - Ewa Walewska
• III TT - Beata Dzięgielewska

• IV TA - Agnieszka Janczewska
• IV TC - Hanna Cwalina
• IV TL - Magdalena Salamońska
• IV TR - Ewa Bielak
• IV TT - Michał Polkowski


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH



Język polski:
• Paweł Drożyner
• Izabela Haponik
• Małgorzata Jarmosz
• Iwona Listowska
• Natalia Przestrzelska
• Agnieszka Szczygieł
• Agnieszka Szymańska

 

Język angielski:
• Magdalena Karwowska
• Bartłomiej Pytel
• Beata Raczkowska
• Monika Sokołowska
• Ewa Walewska
• Agnieszka Urbaniak
• Katarzyna Zając-Malinowska
• Emilia Zalewska

Język niemiecki:
• Grażyna Mirkowska
• Michał Polkowski
• Sylwia Wądołowska

Język rosyjski:
• Aleutyna Kołos

Matematyka, matematyka w praktyce:
• Iwona Bujanowska
• Aneta Drozd
• Janina Godlewska
• Agnieszka Janczewska
• Elżbieta Jastrzębska
• Anna Klimaszewska
• Dorota Zaorska

Geografia:
• Beata Dzięgielewska
• Izabela Nowicka
• Jolanta Zysk

Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie:
• Barbara Borawska
• Paweł Ciborowski
• Janusz Dobrzycki
• Krzysztof Domalewski

Chemia:
• Julita Chojnowska
• Barbara Wielądek

Fizyka:
• Henryka Dzwonecka
• Elżbieta Kęsik

Biologia, przyroda:
• Aneta Leszak
• Marzena Zaniewska

Informatyka:
• Magdalena Karwowska
• Małgorzata Rogalska
• Agnieszka Wądołowska-Pieniek

Religia:
• ks. Grzegorz Chełstowski
• Ewa Przystępska
• Maria Sieczka

Rewalidacja, terapia pedagogiczna:
• Malwina Choromańska

Wiedza o kulturze:
• Barbara Borawska

Wychowanie fizyczne:
• Grzegorz Bielicki
• Andrzej Drozdowski
• Barbara Jonak
• Piotr Rogalski
• Aneta Zadroga


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH



• Michał Bąkowski
• Ewa Bielak
• Hanna Cwalina
• Kazimierz Dłużniewski
• Barbara Jonak
• Magdalena Kamińska
• Andrzej Kubrak
• Agnieszka Leśniewska
• Maciej Powichrowski
• Małgorzata Rogalska
• Piotr Rogalski
• Bogusława Romanowska
• Magdalena Salamońska
• Małgorzata Skrodzka
• Katarzyna Szymańska
• Anna Śleszyńska-Świderska
• Sylwia Wądołowska
• Agnieszka Wądołowska-Pieniek
• Katarzyna Więsak
• Justyna Zaczek

Nauczyciele bibliotekarze
• Andrzej Kubrak
• Natalia Przestrzelska

Psychologowie szkolni
• Zofia Reterska
• Julita Chojnowska

 

Osoby odpowiedzialne

Autor:Magdalena Karwowska
Odpowiada:Magdalena Karwowska
Wytworzył:Magdalena Karwowska
Data ostatniej zmiany:2020-05-18 20:54:58

Archiwum

Data Autor
2020-05-11 11:35 Magdalena Karwowska zobacz
2020-05-11 11:34 Magdalena Karwowska zobacz
2020-05-11 11:19 Magdalena Karwowska zobacz
2018-01-27 22:54 Elżbieta Szleszyńska zobacz
2018-01-27 22:53 Elżbieta Szleszyńska zobacz
2018-01-27 22:46 Elżbieta Szleszyńska zobacz
2018-01-27 22:46 Elżbieta Szleszyńska zobacz
2018-01-27 22:34 Elżbieta Szleszyńska zobacz
2018-01-27 22:22 Elżbieta Szleszyńska zobacz

Statystyki

Odwiedzin na stronie: 258